KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568364
nr 1356 8364
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Komposition, Signerad. 1989, Olja på duk, 125x103 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:38:25
24/10 12:37:05